داماد

چگونه کت و شلوار مناسب خود را انتخاب نماییم؟

چگونه کت و شلوار مناسب خود را انتخاب نماییم؟

خرید کت و شلوار اصول و نکاتی دارد که پیروی از آنها به شما کمک شایانی خواهد نمود.در ادامه مقاله اختصاصی از سایت عروس لوکس نکاتی را برای انتخاب کت و شلوار  مطرح کرده ایم.

کت ۱

اولین نکته در انتخاب کت و شلوار ،توجه به این است که خطوط دوخت کت صاف باشند و در دوخت آن چین خوردگی وجود نداشته باشد.

دومین نکته ای که ما توجه شما را به آن جلب می نماییم این است قد کت ،قد آستین و قد شلوار کاملا متناسب با شما باشد.کمی بلندتر و کمی کوتاه تر شما را از داشتن ظاهری زیبا دور خواهد نمود.

سومین نکته:حتی اگر تمای قسمت های کت و شلوار  کاملا مناسب و خوش دوخت باشند و تنها در قسمت یقه ایرادی وجود داشته باشد تمام توجه به آن سمت جلب خواهد شد.
یقه کت شما نباید آنقدر دور و یا چسبیده باشد.

نکاتی که باید در هنگام خرید کت و شلوار  همواره به یاد داشته باشید

ممکن است کت و شلوار  شما ،شلوار آن گشاد تر باشد و یا بنا به دلایلی نیازمند تغییراتی باشد.فراموش نکنید که همیشه تغییرات شلوار بسیار آسان تر از تغییرات کت خواهد بود.پس در وهله اول حواستان به کت باشد که دقیقا اندازه شما باشد.

کت ۲

برای اینکه کت کاملا اندازه باشد ملاک تعیین کننده آن سرشانه است.سرشانه کت شما باید بدون افتادگی،چین و چروک و یا کشیدگی باشد.

بعد از سرشانه به سراغ قد آستین بروید.آستین کت باید کمی بالاتر از جایی باشد که دست آغاز می شود و آستین پیراهن نیز باید نیم سانت بلندتر از آستین کت باشد.

نکاتی که باید به یاد داشته باشید:

با کت کلاسیک شلوار شما باید از پشت تا نیمه پاشنه کفش باشد و کمی نسبت به شلوار های دیگر گشاد باشد.
با کت کلاسیک هرگز شلوار کوتاه ست نکنید.

کت ۳

هنگام ست کردن کت و شلوار  با پیراهن ،حواس تان به هماهنگی رنگ این سه باشد و همچنین از هماهنگی رنگ جوراب های تان با آن  تان غافل نشوید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا