دسته‌بندی نشده

چگونه ماه عسل رویایی و بی نظیری داشته باشیم؟

سفر رویایی

چگونه ماه عسل رویایی و بی نظیری داشته باشیم؟

رمز و راز داشتن یک ماه عسل و سفر دو نفره بی نظیر:

ماه عسل می تواند بعد از تنش ها، استرس ها و بدو بدوهای مراسم عروسی، یک استراحت دلچسب در کنار همسر تان به حساب بیاید. به شرطی که تمام ریزه کاری های یک ماه عسل رویایی را رعایت کرده باشید و بی گدار به آب نزنید.

ماه عسل رویایی
عروس لوکس در ادامه مقاله سعی می کند تا نکته هایی را به شما یادآوری کند که ممکن است به آنها دقت نکرده باشید. نکته هایی که می تواند سفر ماه عسل شما را به شیرین ترین و رویایی ترین سفر زندگی تان تبدیل کند.

زمان مناسب ماه عسل کی می باشد؟

بعضی از عروس و داماد ها تصور می کنند، ماه عسل باید دقیقا همان شب عروسی آغاز شود. یعنی شبیه فیلم های سینمایی و قصه ها،عروس و داماد در میان هیاهوی مهمانان و با همان لباس عروسی به دل جاده بزنند و ماه عسل شان را شروع کنند.

ماه عسل رویایی 2
خب این تصور، یک تصور اشتباه است. چرا که شب عروسی، با تمام خستگی هایی و تنش هایی که به شما تحمیل می کند، باعث می شود روحیه ی شاد و سرزنده ای برای این سفر نداشته باشید. بهتر است، بعد از مراسم نفس گیر عروسی، چند روزی به خودتان استراحت بدهید. چند روز یا چند هفته بعد از عروسی بهترین زمان برای آغاز ماه عسل است.

مقصد مناسب ماه عسل کجاست؟

مردم همواره تلاش می کنند با تحقیق و پرس و جو بهترین مقصد را برای سفرهایشان انتخاب کنند. مقصد مناسب از دید افراد مختلف می تواند فاکتور های متفاوتی داشته باشد. عده ای طرفداری سرسبزی و طبیعت بکر هستند، عده ای از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید لوکس لذت می برند و عده ای طرفدار تاریخ هستند و ترجیح می دهند در دل تاریخ سفر خود را تجربه کنند.

شما هم باید با توجه به ذائقه های فردی تان و با مشورت هایی که با یکدیگر می کنید و نیز با توجه به شرایط آب و هوایی و فصلی که در آن می خواهید به ماه عسل بروید، مقصد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
سفرهای دریایی به جزایر جنوبی و شمالی می تواند تجربه ی دلچسبی به عنوان ماه عسل تان باشد. دریا با آرامش بی حد و حصر خودش، می تواند یک مقصد رمانتیک برای ماه عسل شما به شمار بیاید.
سفر در دل جنگل ها، رازآلودی و سکوت جنگل، محیطی مناسب برای صحبت های عاشقانه برای شما فراهم می کند.

ماه عسل رویایی 3
سفر به شهر های تاریخی و غرق شدن در هزارتوی تاریخ، ثبت لحظه های ناب، احساس نزدیکی با نیاکان و لذت بردن از معماری و هنر گذشتگان، جلوه ی باشکوهی به ماه عسل تان خواهد بخشید.
یک سفر زیارتی، سبک شدن دل ، آرامش معنوی، روحیه ی مضاعف و یک دعای جانانه برای تضمین خوشبختی را در پی دارد.

 

شرایط مناسب ماه عسل چیست؟

اگر قصد دارید برای ماه عسل تان بلیط قطار یا هواپیما رزرو کنید، باید عجله کنید. چرا که در فصل های خوش آب و هوا مثل بهار و تابستان، آمار مسافرت ها به مراتب بیشتر از سایر فصول است و ممکن است در صورت اهمال کاری، بلیط مقصد مورد نظرتان را نتوانید به موقع تهیه کنید و برنامه های سفرتان دچار تغییرات ناخواسته شود.

سعی کنید از تجربه های دیگران در مورد ماه عسل استفاده کنید، اما هرگز سفر دیگران را تقلید نکنید. در واقع سفر ماه عسل شما باید منحصر به خودتان باشد.کسب تجربه، درباره ی شهر های ناشناخته و مکان هایی که تا کنون به آن ها سفر نکرده اید ایده ی بسیار خوبی است.

اما ممکن است در خلال شنیدن تجارب دیگران، آن ها این حس را به شما القا کنند، که حتما شهر مد نظر آن ها را برای سفر انتخاب کنید. هرگز تسلیم خواسته های دیگران نشوید. چرا که ممکن است شرایطی که برای دیگران در خلال آن سفر ایجاد شده و خاطره ی خوشی را برایشان رقم زده، برای شما فراهم نشود. سعی کنید لذت تجربه های جدید را از خودتان دریغ نکنید.

بودجه ی مناسب ماه عسل که باید در نظر داشته باشید:

درست است که بعد از هزینه های سرسام آور عروسی، ممکن است از نظر مالی کمی دچار مضیقه و تنگنا شده باشید، اما سعی کنید در سفر ماه عسل تان تا حد ممکن خوب هزینه کنید. از خرج های اضافه کم کنید، اما جایی که لازم است برای تفریح و لذت خودتان هزینه کنید، حتما دست و دل باز باشید.

لازم نیست برای خرید کردن وقت و هزینه ی زیادی صرف کنید. چرا که دیگران توقع سوغاتی از شما ندارند. اما سعی کنید، رستوران های خوب، تفرجگاه های خوب، مراکز تفریحی خوب را حتما امتحان کنید.

همراه مناسبی در ماه عسل باشید:

سعی کنید در ماه عسل همراه خوبی باشید. بیشتر از آن چیزی که در توان دارید، برای شادی همسرتان هزینه کنید. محبت و عاطفه در طول سفر ماه عسل، چیزی است که هرگز از یاد هیچ کدام تان پاک نخواهد شد. در تمام تصمیم گیری ها مشورت کنید، سعی کنید تک رو نباشید. به نظر همسر تان احترام بگذارید.در صدد غافل گیر کردنش باشید.

ماه عسل رویایی 4

لحظه هایی را برایش بسازید، که این ماه عسل رویایی ترین سفر زندگی اش رقم بخورد. عشق بازی و ساختن لحظه های رمانتیک، اصلا کار دشواری نیست. کافی است از ته دل بخواهید که شریک زندگی تان را خوشحال کنید.

 

ایده های مناسب در ماه عسل چه می باشند:

قدم زدن در کنار شن های ساحل، خوابیدن در دل یک جنگل بکر، ماهیگیری لب دریا، کوهنوردی، کویرگردی، رفتن به دل اماکن تاریخی، یک زیارت دلچسب، تجربه ی ناشناخته ها، خلق شگفتی ها، لذت های هیجان انگیز، همگی می توانند ایده های خوبی، برای ساختن یک سفر ماه عسل باشند. اگر طرفدار هیجان باشد حتما از این ایده ها در سفرتان بهره خواهید گرفت.

گفتگوی مناسب در ماه عسل فراموش نشود:

برای طرح ریزی کردن این سفر و ماه عسل شما به همکاری و مشارکت همسرتان نیاز دارید. سعی کنید در خلال بحث ها، ایده ها، آرزوها و حتی رویای خودتان از سفر ماه عسل را بیان کنید. نگران قضاوت ها و بازخوردها نباشید. این سفر شما دو نفر است .و متعلق به شما می باشد. باید جوری برنامه ریزی کنید که هر دو نفر به یک میزان از آن لذت ببرید. در چارچوب این صحبت ها می توانید به جمع بندی برسید و با خیالی راحت و آسوده بار سفر ببندید.

ماه عسل رویایی 5
برنامه ریزی مناسب ماه عسل چگونه می باشد؟

ماه عسل و در واقع نخستین سفر همیشه در ذهن شما دو نفر باقی خواهد ماند. برای اینکه خدشه ای به خاطره های یک عمر زندگی مشترک وارد نشود، بهتر است از همان قدم نخست محتاط باشید. برای رزرو هتل، تعمیر اساسی اتومبیل، جمع آوری اسباب و لوازم، برداشتن مدارک مورد نیاز و … نهایت دقت را داشته باشید. تا در حین سفر و ماه عسل دچار دلشوره و نگرانی نباشید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا