دسته‌بندی نشده

برند دولچه گابانا انتخابی مناسب برای طلای عروسی تان

برند دولچه گابانا انتخابی مناسب برای طلای عروسی تان

یکی از برند های مطرح در زمینه صنعت طلا و جواهرات دولچه گابانا است.بنابراین اگر برای طلای عروسی تان به دنبال برند های جهانی هستید سایت عروس لوکس برند دولچه گابانا را به شما پیشنهاد می دهد که می تواند انتخاب خوبی باشد.

برند دولچه گابانا ۱

ناگفته های خرید طلا عروس از برندهای مطرح دنیا

انتخاب طلای عروسی از برند های مطرح دنیا کاملا بستگی به سلیقه شما دارد.

شاید یکی از دلایل کسانی که به سراغ خرید طلا از برندهای مطرح می روند این است که اطمینان دارند همان چیزی را میخرند که میبینند و در واقع شناسنامه ای که همراه کار هست سندی است برای اصل بودن گفته های فروشنده.

برند دولچه گابانا ۲

بعضی ها هم برعکس ترجیح میدهند طلاهایی که در ایران ساخته می شود بخرند و یا حتی بنا به سلیقه خودشان مدل بدهند تا برایشان بسازند.

در ادامه سعی کرده ایم مدلهایی از کلکسیون برند دولچه و گابانا را برای شما بگذاریم تا بیشتر با این برند خانه مد ایتالیایی آشنا شوید.

آشنایی با دولچه و گابانا

دولچه و گابانا، یا دولچه اند گابانا در سال ۱۹۸۵ شروع به کار کرد. در ابتدا دفتر کار این برند در شهر لگنانوی ایتالیا تاسیس شد و موسسان آن دومنیکو دولچه و استفانو گابانا بودند. امروزه دفتر اصلی این برند معتبر ایتالیایی در میلان واقه شده است. محصولات این برند را میتوانید در سراسر جهان بیابید و کمتر کسی پیدا می شود که این برند را نشناسد.

برند دولچه گابانا ۳

به غیر از جواهرات محصولات دیگر این برند ایتالیایی عبارتند از : کیف، کفش، لباس، عینک، عطر ساعت و … همچنین این برند به علت طراحی و دوخت لباس شبهای زیبا و بی نظیر و همچنین طراحی لباسهای متفاوت، متناسب با فصول مختلف سال بسیار شناخته شده و دارای اعتبار است.

برند دولچه گابانا ۴

این برند یکی از چندین برند لوکس و گرانقیمت است که به عنوان یک برند تجملاتی شناخته می شود.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا